Sosyal Medya Yönetim

Markanızı Farklılaştıralım

Sosyal Ağ Kong Yönetim Paketlerimiz Nasıl Hazırlanır?
İş ortaklığı yapıldıktan sonra ilk olarak zaman çizelgesi ve strateji üzerine bilgilendirilirsiniz. Ardından ekibimiz gerekli çalışmalara başlar. Firmamız grafik sağlayıcıları, içerik sağlayıcılar, teknik destek sağlayıcılar ve piyasa araştırmacılarından oluşan profesyonel ekipler ile çalışmaktadır. Her ekip üyesi, belirlenen proje stratejisinde, kendi alanına dair görevlerini yerine getirir ve bu tekler toplanarak size belirlenen strateji bütünü hayata geçirir.

Müşteri bulma 


Dikkat Çekin ve Kararı Etkileyin

Müşteri Bulma hizmetimden yararlanarak işletmenizi daha üst seviyelere çıkarın. Teknik alandaki kapsamlı bilgi birikimim ve yaratıcılığım ile hedeflerinizi gerçekleştirmek için gerekli tüm özelliklere sahibim.

Dijital Strateji

Bağlantılarınızı Artırın

Hedefiniz ne olursa olsun ona ulaşmanıza yardımcı olabilirim. Yılların deneyimi sayesinde, Dijital Strateji üzerine yatırım yapmanın önemini öğrendim ve tüm müşterilerimi bu önemli süreçle yönlendirmeye çalışıyorum.

İçerik Pazarlama

Aksiyon Çağrısı

İçerik Pazarlama her işletmede fark yaratır. Yeteneklerim ve sektörel uzmanlığım hedef kitlenizin dikkatini çekmenize yardımcı olacak. İlk danışmanlık seansınız için hemen randevu alın.

 
 
Computer Screen

'Covid19' Dijital Dönüşüm

Markanızı dijitalleştiriyoruz....

Covid19 günlük hayatımız'da bir çok alışkanlığımızı değiştirdi ve hemen her sektöre zarar verdi işyerleri günlerce kapalı kalıyor , peki ihtiyaçlar bitti mi? hayır insanoğlu yaşamaya ve bununla beraber tüketmeye devam ediyor ve evlerinden çıkamayan insanlar artık dijital ortamda her zamankinden fazla zaman geçiriyor.

 

Sosyal Medya

Dikkat Çekin

Sosyal medya yönetimi ile hedef kitlenize çok daha kısa bir süre içerisinde ulaşmak ve istediğiniz mesajı iletmek ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz.

Office Hang Out

Dijital Strateji

Bağlantılarınızı Artırın

 

0532 670 60 14

Güvenevler, Cinnah Cd. no 4/A, 06530 Çankaya/Ankara, Turkey

  • Google Places
  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter

©2020, Pasa Medya Ajans