Ara
  • pasa medyaajans

sosyal medya fonemeni olmak istermisin

instagram fenomeni olmak çok kolay pasa medya sosyal medya trafik paketleri ile artık en popüler paylaşımlar senden gelecek ,,


Potansiyel müşterileriniz ile en hızlı etkileşime ulaşmak ve daha çabuk fark edilmek ister misiniz?

Firmalarımız Pasa Medya ve Internomedya Ajans, en çok tercih edilen reklam hizmetimiz olan ‘Instagram Keşfet Paketi’ni sizlere sunuyor. Size özel hazırlanan ‘Instagram Keşfet Paketi' ile dilediğiniz lokasyonda veya dilediğiniz konu başlığı altında, seçtiğiniz bir paylaşımınız Keşfet vitrinine sabitleniyor ve uzun süreler boyunca vitrinde kalıp tanınmanızı artırıyor.

Keşfet sekmesinde bulunmak, sosyal medya hesapları için çok büyük bir avantajdır.

  • Daha fazla takipçi sayısı kazanmak

  • Daha çok tanınmak ve müşteri kazanmak

  • Daha çok trafik ve beğeni kazanmak

  • Daha fazla satış ve iş hacmi kazanmak


Tüm bu olanakları size sunan Instagram Keşfet Reklam Paketi, sürdürülebilir ve her zaman istediğiniz adet paylaşım için kullanılabilirdir.


Keşfet vitrininde uzun süre kalıcı olmak gerçek müşteri ve takipçileriniz ile hızlı bir şekilde etkileşime girmeniz demektir. Böylece satın alınan gerçek olmayan takipçiler yerine işinize fayda sağlayacak organik takipçi gelişecek ve organik trafik artışı sağlanacaktır.


Reklam paketimizi satın aldığınız anda 5dk kadar kısa sürede, paylaşımınız Keşfet sekmesinde belirecektir. Reklam hizmetimiz piyasa içindeki en hızlı hizmet olarak, kulvarında tek örnektir. Instagram Keşfet Paketi tamamen güvenilirdir. Sizden asla hesap şifresi istenmez. Böylece hesaplarınızın güvenliği ve kontrolü her zaman sizin elinizdedir.


#instagram #facebook #youtube #twitter #pinterest #tiktok ve tabiki #google için tüm reklam servisleriyle ilgili firmamız Internomedya Ajans ve Pasa Medya Ajans ile iletişime geçebilirsiniz.


0 görüntüleme
 

0532 670 60 14

Güvenevler, Cinnah Cd. no 4/A, 06530 Çankaya/Ankara, Turkey

©2020, Pasa Medya Ajans