Ara
  • pasa medyaajans

sosyal medya reklam

Burada #instagram #socialnetworking  #dijital dünyasına dair tüm çözümleri bulabilirsiniz. @marketplacetrcom oluşumu bir #sosyalağ #sosyalpaylaşımağı #sosyalmedya AVM’sidir. Dijitale #entegre olma yolunda #macro ya da #micro çaplı

, tamamen #müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş #tasarım, #reklam, #asist paketlerinin ve çeşitli #satış sonrası desteklerinin en #doğru adresindesiniz.


• Sosyal ağ #yönetim

#Grafik tasarım üretimi

#Ücretsiz #ilan sayfa desteği (#çekiliş , #kampanya, #ürün bilgilendirme)

#Tanıtım ve reklam #proje oluşturma

• Düzenli ve istikrarlı #içerik sağlama

#Uygunfiyat ve doğru zamanlı, #organik #etkileşim garantisi

Tamamen #güvenilir işlemler ve şeffaf #hizmet politikası ile kişisel sosyal ağ ya da işletme hesaplarının arzu ettiği #değer kazanımını ve başarıyı kendi algoritmalarımız ile sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için portfolyomuzu inceleyin.

Marketplace, en büyük sosyal ağ AVM’sine hoş geldiniz. Burada dijital dünyaya dair tüm çözümleri bulabilirsiniz. Dijitale entegre olma yolunda macro ya da micro çaplı, tamamen müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş tasarım, reklam, asist paketlerinin ve çeşitli satış sonrası desteklerinin en doğru adresindesiniz.

Sosyal ağ yönetimi

Grafik tasarım üretimi

Ücretsiz ilan sayfa desteği (çekiliş, kampanya, ürün bilgilendirme)

Tanıtım ve reklam proje oluşturma

Düzenli ve istikrarlı içerik sağlama

Uygun fiyat ve doğru zamanlı, organik etkileşim garantisi

Tamamen güvenilir işlemler ve şeffaf hizmet politikası ile kişisel sosyal ağ ya da işletme hesaplarının arzu ettiği değer kazanımını ve başarıyı kendi algoritmalarımız ile sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için portfolyomuzu inceleyin.0 görüntüleme
 

0532 670 60 14

Güvenevler, Cinnah Cd. no 4/A, 06530 Çankaya/Ankara, Turkey

©2020, Pasa Medya Ajans